Директор Державної Установи «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія» Панчишин Ганна та завідувач відділу реєстрації зразків об'єктів регулювання та оформлення документів Петрів Ольга взяли участь у нараді, яка відбулася 07 лютого 2023 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Ольга Петрів виступила з темою «Порядок оформлення зразків та супровідних документів для проведення фітосанітарної експертизи (аналізів)»