До вашої уваги - результати роботи державних фітосанітарних інспекторів та спеціалістів державних фітосанітарних лабораторій по виявленню та ідентифікації регульованих шкідливих організмів у імпортованій та вітчизняній продукції рослинного походження з метою захисту від їх розповсюдження за минулий тиждень. Нагадуємо, що такі заходи забезпечують захист продовольчої безпеки України та її іміджу як надійного експортера на міжнародному ринку.
За період з 10.07-16.07.2023 державними установами «Центральна фітосанітарна лабораторія» і обласними фітосанітарними лабораторіями Держпродспоживслужби проведено:
- 939 аналізів зразків відібраних від імпортних об’єктів регулювання;
- 15 054 аналізів зразків відібраних від вітчизняних об’єктів регулювання.