^ Наверх

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Державна установа "Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія"

Держпродспоживслужба та Інститут садівництва НААН підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

08 листопада 2023, 09:56

Важливою складовою частиною фітосанітарної безпеки є недопущення розповсюдження та масового розмноження шкідників, хвороб рослин та бур’янів, які за досить короткий термін можуть завдавати значних економічних збитків для аграрної країни - окреслив одне із головних завдань служби т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Сергій Ткачук під час підписання Меморандуму з директором Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України Ігорем Гриником.

Метою підписання Меморандуму є консолідація зусиль обох сторін з питань забезпечення реалізації вимог законодавства у сферах захисту та карантину рослин щодо вивчення видового складу, біології та екології шкідливих організмів, зокрема регульованих, а також розробки прогнозу їх поширення та/або занесення в Україну.

«Україна залишається найбільш потужною аграрною країною, незважаючи на всі зусилля ворога. Ми бачимо, що світова потреба в українській агропродукції залишається актуальною і, з огляду на це, одним із головних завдань Держпродспоживслужби є створення нових та сучасних механізмів захисту рослин, – зазначив Сергій Ткачук. – Спільна співпраця фахівців Держпродспоживслужби та науковців Інституту садівництва НААН допоможе покращити систему фітосанітарної безпеки нашої країни».

повернутись назад