21 листопада 2023 року фахівці відділу фітосанітарного аналізу, відділу аналітики пестицидів, агрохімікатів та відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу провели навчання для державних фітосанітарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
В ході навчання розглянули наступні питання: «Стриги – нова загроза для врожаю», «Сandidatus liberibacter solanacearum - смугастість картопляних чіпсів. Поширення, ознаки, шкодочинність», «Вміст вільної вологи у насінні», «Правові та етичні аспекти використання пестицидів у світі».